Van Goidsenhoven (MR) legt burgemeesterseed af

© FM Brussel
29/08/2007
Gaëtan Van Goidsenhoven (MR) heeft bij minister-president Charles Picqué (PS) de eed afgelegd als burgemeester van Anderlecht. Van Goidsenhoven volgt Jacques Simonet (MR) op, die op 14 juni plots overleed.

Tijdens de eedaflegging hadden zowel Picqué als Van Goidsenhoven het over de overleden burgemeester Simonet. Van Goidsenhoven werkte nauw met hem samen en beiden waren ook goed bevriend. Toch wil de nieuwe burgemeester trachten zijn eigen stempel te drukken op het beleid van de gemeente: "Ik heb mijn eigen persoonlijkheid en wil samenwerken met mijn collega's om het gemeentelijk project te volgen," aldus Van Goidsenhoven.

Bij de eedaflegging waren ook de ouders van de kersverse burgemeester en zijn medewerkers aanwezig, evenals senaatsvoorzitter en burgemeester van Ukkel Armand De Decker (MR).

De 33-jarige Van Goidsenhoven, nu de jongste burgemeester in het Brussels Gewest, was sinds maart 2007 voorzitter van het OCMW van Anderlecht.

Fijn dat je wil reageren. Wie reageert, gaat akkoord met onze huisregels. Hoe reageren via Disqus? Een woordje uitleg.

Lees meer over: Politiek

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni