1876 REPO Bingo spelen 10

| Een bingokast

Brusselse 'koning van de bingo' aangehouden voor geweld tegen ex-vrouw

© Belga
15/06/2024

Ljiridon Sajlihi, bekend als 'koning van de bingo', is onder aanhoudingsmandaat geplaatst voor huiselijk geweld. Dat meldt de krant Sudinfo zaterdag en het parket van Halle-Vilvoorde bevestigt het nieuws.

Sajlihi baat al jaren bingo- en pokerspelen uit op een vijftigtal locaties, voornamelijk cafés in Brussel. Volgens de krant heeft de man zijn ex-vrouw gewelddadig aangevallen in haar woning in de Vlaamse rand rond Brussel.

Hij werd op 12 juni gearresteerd. Binnen de vijf dagen moet hij voor de raadkamer verschijnen, stelt Sudinfo.

De man is de afgelopen jaren meerdere keren in aanraking gekomen met het gerecht, als dader en als slachtoffer, wist Sudinfo. In 2016 werd hij slachtoffer van een schietpartij, wellicht als deel van een afrekening in Albanese kringen.

Hij werd in 2018 veroordeeld voor verboden wapenbezit en in 2019 voor poging tot moord. In die laatste zaak, die rond een schietpartij draaide, ging het volgens de onderzoekers om een misgelopen cocaïnedeal.

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni