In een leegstaand pand aan de De Rooverelaan in Molenbeek zijn woensdag meerdere wapens en een grote hoeveelheid drugs aangetroffen. Dat bevestigt het Brusselse parket.

©
Google Maps / BRUZZ
| De Rooverelaan in Molenbeek. Het is nog niet bekend over welk appartement het gaat.
Gemeentearbeider vindt wapens en drugs in leegstaand pand in Sint-Jans-Molenbeek
De ontdekking werd gedaan door een gemeentearbeider die aan het werk was in het appartementsgebouw, dat binnenkort gerenoveerd zou worden. Bij het betreden van het pand trof hij vier vuurwapens en een aanzienlijke hoeveelheid verdovende middelen aan. De politie werd onmiddellijk verwittigd en nam de vondst in beslag.
Het Brusselse parket heeft een onderzoek geopend naar de herkomst van de wapens en drugs. Wie de spullen in het pand heeft achtergelaten, is voorlopig nog onduidelijk. De speurders hopen via verdere analyse van de vondst en eventuele camerabeelden meer duidelijkheid te krijgen over de zaak. Of er een link is met het recente drugsgeweld in Brussel, zal moeten blijken.
Lees meer over: Anderlecht , Justitie , huiszoekingen , schietpartij molenbeek