MR-voorzitter Georges-Louis Bouchez is onderworpen aan speciale bewakingsmaatregelen vanwege bedreigingen. Ook het MR-hoofdkwartier aan de Gulden-Vlieslaan in Sint-Gillis krijgt extra bescherming.

©
Collage: BRUZZ
MR-hoofdkwartier en Georges-Louis Bouchez krijgen politiebewaking na bedreigingen
De bedreigingen werden ontdekt door onderschepte uitwisselingen tussen personen die actief zijn in de georganiseerde misdaad, zegt Bouchez aan La Dernière Heure. Het Coördinatieorgaan voor de dreigingsanalyse (OCAD) beoordeelde de bedreigingen als ernstig.
De politiezones Brussel Zuid (Anderlecht, Sint-Gillis, Vorst), waar het MR-hoofdkwartier gevestigd is, en politiezone Bergen Quévy (waar Bouchez woont) zijn verantwoordelijk voor het nemen van de nodige maatregelen.
Het gaat om patrouilles, veiligheidsinstructies die moeten worden nageleefd en het voorzien van contactpersonen in het geval van een verdachte situatie.
Het MR-hoofdkwartier werd al meerdere malen beklad of bekogeld, de laatste tijd vooral in protest tegen de plannen van de nieuwe regering, maar ook in anti-Israëlisch protest.
Lees meer over: Sint-Gillis , Veiligheid , Georges-Louis Bouchez , MR-hoofdkwartier , politiebewaking , bedreigingen