Lola Wajnblum, Esther Buabadi en Veronique Zang Bikoula van RSCA Women vieren de net gewonnen landstitel op 29 April 2023 op het veld van OH Leuven.

| April 2023, Lola Wajnblum, Esther Buabadi en Veronique Zang Bikoula van RSCA Women vieren de landstitel op het veld van OH Leuven.

Bekerfinale vrouwen is risicomatch en verhuist van Molenbeek naar Leuven

Victor Peeters
27/03/2025

De finale van de Beker van België bij de vrouwen zal niet plaatsvinden in het Edmond Machtensstadion in Molenbeek. De gemeente beschouwt het duel tussen Standard en Anderlecht als een risicomatch.

De eindstrijd tussen Anderlecht en Standard Luik zal nu in het stadion Den Dreef in Leuven worden gespeeld, zo bevestigt de Belgische voetbalbond. De datum van het duel is niet veranderd: paasmaandag 21 april. Mét supporters, hoogstwaarschijnlijk.

Dat de finale in Molenbeek zonder publiek moest gespeeld worden en de bond daarom op zoek ging naar een andere locatie, kon en wilde niemand bevestigen.

Vorig seizoen won Club YLA de beker door in de finale in Leuven thuisploeg OHL te verslaan na strafschoppen.

Iets gezien in de stad? Meld het aan onze redactie

Site by wieni